Menu
Sepet

Chloe Parfümlerinin Muadilleri: Zarif Kokuları Uygun Fiyatlarla Keşfedin

Lüks ve zarif kokuları tercih edenler için Chloe marka parfümlerin muadillerini keşfedin. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ve doğal içerikli alternatiflerle tarzınızı tamamlayın. Erkek ve kadınlar için çeşitli seçeneklerle, her zevke uygun muadil parfümlerle kendi stilinizi yaratın. Hemen alışverişe başlayın ve unutulmaz kokularla kendinizi ödüllendirin


PURE CLEAN LOVE (NO: CL151) PURE CLEAN LOVE (NO: CL151)
Çok Satanlar
PURE CLEAN LOVE⠀Chloe Love 2010 yılında piyasaya sunulan sofistike ve pudramsı bir kokudur. Kendi içeriğinde asalet ve zarafet barındıran bir auraya sahiptir. İçeriğindeki portakal çiçeği yumuşak ve canlı bir doku yaratmış olmakla birlikte Teninizdeki hissi tamamen duygusal ve mistik bir aromaya sah..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
 PURE CHL SİGNATURE  Chloe'nin yeni isimsiz eau de parfum, aynı adı taşıyan bir zamanlar popüler olan sümbülteber bileşiminden oldukça ayrılıyor. Hafif ve taze ama baştan çıkarıcı güçlü ve kendine ait bir koku olan yeni Chloe kokusu, selefinin ürkek küçük kız kardeşi hiçbir şekilde. Tüm Chloe'nin ce..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE LOVE STORY (CL-224) Love Story Parfümü | Pureextremparfum.comChloe ALove Story Chloe'nin moda evinden Eylül 2014'te piyasaya çıkan yeni bir koku. Love Story Paris romantizminden ve Pont des Arts köprüsündeki aşk asma kilitlerinden esinlenmiştir; kampanyanın kendisi ve şişe tasarımı bu referan..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE NOMADE (CL  183) PURE NOMADE (CL  183)
Çok Satanlar
CHLOE - NOMADEChloé, parfüm koleksiyonunun yeni ayağı kokusu olan Nomade'yi piyasaya sürdü. Saflığı ve doğallığı sunmak için yaratılan 2008 Chloé Eau de Parfum sütununun aksine, yeni Nomade, Chloe kadınlarının cesur, maceracı tarafını çağrıştırmak için burada. Özgürlük, sürprizler, açık alan arzusu ..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
whatsapp-iletisim