Menu
Sepet

Yves Saint Laurent Tarzında İkonik Parfümler: Pure Extrem Parfüm

Pure Extrem Parfüm olarak, Yves Saint Laurent'in ikonik tarzını yansıtan lüks parfümleri sizlere sunuyoruz. Her bir parfümümüz, özgün ve çarpıcı kokularıyla sizi büyüleyecek. Yves Saint Laurent'in zarafet ve şıklığını uygun fiyatlarla sizlere sunarken, aynı zamanda tarzınızı ifade etmenize olanak sağlıyoruz. Kendinizi özel hissetmek için geniş ürün yelpazemizi keşfedin


PURE MANİFESTO WOMAN (NO: YSL141) PURE MANİFESTO WOMAN (NO: YSL141)
Çok Satanlar
YVES SAİNT LAURENT MANİFESTOManifesto iddialı olmayı, sanata dönüştürmüş bir bayan parfümü. Manifesto kadını, çevresindekileri kendisine hayran bırakan, arzulanan, cüretkâr bir kadın portresi çiziyor. Şişesi, kadın vücudundan esinlenilerek tasarlanmış, elbisenin belindeki ametist rengi kemeri vurgul..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE BLACK OPIUM (NO: YS134) PURE BLACK OPIUM (NO: YS134)
Çok Satanlar
PURE BLACK OPIUM⠀⠀⠀Siyah kahve akoru - Portakal Çiçeği - Sedir Ağacı - Paçuli⠀⠀Bağımlılığın modern, genç ve canlı bir yorumu⠀⠀⠀BLACK OPIUM, tıpkı bir adrenalin dozu gibi daha yoğun ve enerjik bir hayat için benzersiz bir koku⠀⠀⠀Bugünün Yves Saint Laurent kadını gibi sarhoş edici; dinamik, enerjik ve..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE BODY KOUROS Yves Saint Laurent - Body Kouros Erkek Parfüm | pureextremparfum.comBody Kouros by Yves Saint Laurent erkekler için oryantal baharatlı bir koku. Body Kouros 2000 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Annick Menardo. Üst notalar okaliptüs ve tütsüdür; orta notalar ç..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE LA NUİT DE L'HOMME (YSL188) PURE LA NUİT DE L'HOMME (YSL188)
Çok Satanlar
PURE LA NUİT DE L HOMME (YSL-188) Yves Saint Laurent - La Nuit De L'Homme Erkek Parfüm | pureextremparfum.comYves Saint Laurent La Nuit de l`Homme, YSL'nin evinin yeni bir erkeksi temsilcisidir ve Mart 2009'da piyasaya çıktı. Parfüm, kontrast ve gerginliklerle dolu olarak ilan edildi. Flacon, kendi ..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE LİBRE INTENSE (YSL-246)     Yves Saint Laurent Libre Intense, kadınlar için bir Amber Fougere kokusu. Bu yeni bir koku. Libre Intense, 2020'de piyasaya sürüldü. Libre Intense, Anne Flipo ve Carlos Benaim tarafından oluşturuldu. Üst notalar Lavanta, Mandalina ve Bergamottur; orta notalarda Lavan..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE LİBRE WOMEN (NO : YS131) PURE LİBRE WOMEN (NO : YS131)
Çok Satanlar
PURE LİBRE WOMENLıbre Eau De Parfum Yves Saınt Laurent Yeni Kadın Parfümü Fas’Tan Gelen Portakal Çiçeğinin Yakıcı Hissi Ve Fransız Lavantasının Arasındaki Gerilimden Doğan Özgürlüğün Kokusu. Lıbre, Yves Saint Laurent’İn Yeni Kadın Parfümü, Her Şeyi Sınırsızca Yaşama Özgürlüğü. Özgürlüğünü Ölçüsüzce ..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE Y EAU DE PARFUM (YSL207)  PURE Y EAU DE PARFUM (YSL207) 
Çok Satanlar
YVES SAİNT LAURENT - Y EAU DE PARFUMYves Saint Laurent - Y Eau de Parfum ERKEK Parfümü | https://pureextremparfum.com/ Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum, erkekler için Aromatik Fougere kokusudur. Bu yeni bir koku. Y Eau de Parfum 2018 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Dominiqu..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
Yves Saint LaurentY BOUQUET Yaratıcı. Yapan. Başarılı. Y, Yves Saint Laurent'ten erkekler için yeni bir koku, bu kelimelerin somutlaşmış halidir. Y, bir erkeğin değil, bir erkek kuşağının hikayesidir: tutkularını ve sezgilerini takip etmeye cesaret eden yaratıcı; kendilerine doğru soruları sormak ve..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
whatsapp-iletisim