Menu
Sepet

Christian Dior Parfümlerinin Muadilleri: Lüks Kokuları Uygun Fiyatlarla Keşfedin

Lüks ve sofistike kokuları tercih edenler için Christian Dior marka parfümlerin muadillerini keşfedin. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ve doğal içerikli alternatiflerle tarzınızı tamamlayın. Erkek ve kadınlar için çeşitli seçeneklerle, her zevke uygun muadil parfümlerle kendi stilinizi yaratın. Hemen alışverişe başlayın ve unutulmaz kokularla kendinizi ödüllendirin


PURE FAHRENHEİT MAN (NO: CD144) PURE FAHRENHEİT MAN (NO: CD144)
Çok Satanlar
PURE FAHRENHEİT Esans: Oryantal, Odunsu Yoğun, şehvetli, sakin ve güçlü… Yaratıcı ve durdurulamaz karakterler için. Soğuk ve sıcağın zıtlığından ilham alır.Tepe Notası: Mandalina, Lavanta, Geyik Dikeni, Muskat, Sedir, Bergamot, Limon, Papatya⠀Kalp Notası: Hanımeli, Karanfil, Sandal Ağacı, Menekşe, Y..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
Dior Sauvage Elixir, Dior'un ikonik erkek parfümü Sauvage'in yeni ve yoğun bir yorumudur. Bu benzersiz koku, çarpıcı bir yoğunluk ve derinlik sunar, erkeklerin sofistike ve karizmatik bir imaj sergilemelerini sağlar. Sauvage Elixir, odunsu ve baharatlı notaların güçlü bir birleşimiyle karakteriz..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE ADDİCT PURE ADDİCT
Çok Satanlar
PURE ADDİCT      Çiçek notaları ile oryantal koku. Zengin, şehvetli, cesur ve açık eylemler yapmaya teşvik eder, kendinizi özgür ve enerjik hissettirir. Dans! Üst notalar mandalina yaprakları ve dut çiçekleri; Gece Kraliçesi Çiçeği, Bulgar gülü ve portakal çiçeği kalbinde; taban ..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE C'DHOMME (CD190) PURE C'DHOMME (CD190)
Çok Satanlar
PURE C'DHOMMEDaha çarpıcı ateşli ve baştan çıkarıcı… Sıradışı lokasyonlardan, en değerli içerikler… Ateşli & Baştan Çıkarıcı , Parmak izi gibi arkasında kalıcı bir parfüm izi bırakan bir parfüm.2011 yılında çıkmış bu erkek parfümünde üst notalarda lavanta, adaçayı, bergamot; orta notalarda iris, amb..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE C'DHOMME INTENSE (CD159) PURE C'DHOMME INTENSE (CD159)
Çok Satanlar
CHRİSTİAN DİOR HOMME İNTENSEEsans:Oryantal Dior Homme'un yeni versiyonu… Daha yoğun hissedilen, zevkli, duyarlı, ve tahrik edici parfüm. Geceye dair: görkemli, lüks, kibar, resmi şık, zevkli, tahrik edici, baştan çıkarıcı. Tepe Notası: Lavanta Kalp Notası: İris Çiçeği Dip Notası: Vetiver, Sedir Ağac..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE JADORE (CD 185)J'adore by Christian Dior, kadınlar için bir Çiçeksi Meyveli koku. J'adore 1999'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Calice Becker. Üst notalarda Armut, Kavun, Manolya, Şeftali, Mandalina Portakal ve Bergamot; orta notalarda Yasemin, Vadi Zambağı, Sümbülteber, Frezya..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE JOY (CD202)                Joy by Dior by Dior, kadınlar için Çiçeksi Odunsu Musk kokusudur. Bu yeni bir koku. Joy by Dior, 2018'de piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun, Francois Demachy'dir. Üst notalarda Bergamot ve Mandalina; orta notalarda Yasemin, Grasse Rose, Şeftali ve Cassis; ..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE MİSS DİOR LE PARFUM            Dior'dan Miss Dior Le Parfum, kadınlar için bir Chypre Floral kokusu. Miss Dior Le Parfum, 2012 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun, Francois Demachy'dir. Üst nota Mandalina Portakalıdır; Orta notalarda Türk Gülü ve Bulgar Gülü; Temel notalar Am..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE POİSON HYPNOTİC WOMEN (NO: CD112) PURE POİSON HYPNOTİC WOMEN (NO: CD112)
Çok Satanlar
PURE POİSON HYPNOTİC WOMENÜst notalar: Kayısı, Mürdüm eriği, HindistanceviziOrta notalar: Sümbülteber, Yasemin, İnciçiçeği, Gül, Gül ağacı, KimyonAlt notalar: Sandalağacı, Badem, Vanilya, MuskHer kadın yaşı, mesleği, karakter özellikleri ne olursa olsun, beğenilmek, dikkat çekmek ve bir ortama girdi..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE SAUVAGE MEN (CD150) PURE SAUVAGE MEN (CD150)
Çok Satanlar
Sauvage'ın güçlü tazeliği, yeni duygusal ve gize mli yönlerini ortaya çıkarıyor. Sulu Bergamot, duyusallığı arttırmak için baharatlınotaları davet ediyor; Ambroksan ve Papua Yeni Gine Vanilya aromasıyla etrafı sarılıyor. Sizi şaşırtacak yeni çığır açan uluslar arası parfüm, Sauvage zamansız bir klas..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
whatsapp-iletisim