Menu
Sepet

Jean Paul Gaultier Parfümlerinin Muadilleri: Cesur ve İkonik Kokularla Kendinizi İfade Edin

Jean Paul Gaultier marka parfümlerin muadillerini keşfedin ve tarzınızı tamamlayacak cesur ve ikonik kokularla kendinizi ifade edin. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ve çekici alternatiflerle stilinizi yansıtın. Erkek ve kadınlar için geniş seçeneklerle, her zevke uygun muadil parfümlerle kendi tarzınızı oluşturun. Hemen alışverişe başlayın ve unutulmaz kokularla kendinizi ifade edin


PURE DİVİNEJean Paul Gaultier'den Gaultier Divine , kadınlar için Amber Çiçeksi bir koku. Bu yeni bir koku. Gaultier Divine 2023 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Quentin Bisch'tir. Üst notalarda Calypsone, Kırmızı Meyveler ve Bergamot; orta notalarda Zambak, Ylang-Ylang ve Yase..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE LE MALE LE PARFUM (JPG-275)Jean Paul Gaultier'in Le Male Le Parfum'u erkekler için Amber kokusudur. Le Male Le Parfum 2020'de piyasaya sürüldü. Le Male Le Parfum, Quentin Bisch ve Natalie Gracia-Cetto tarafından yaratıldı. Üst nota Kakule; orta notalarda Lavanta ve İris; temel notalar Vanilya, ..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE SCANDAL (JPG199) PURE SCANDAL (JPG199)
Çok Satanlar
J.P. Gaultier - Scandal Jean Paul Gaultier skandalı, kadınlar için bir Chypre Floral parfümdür. Skandal 2017'de başladı. Skandal, Daphne Bugey, Fabrice Pellegrin ve Christophe Raynaud tarafından yaratıldı. Üst notalarda Kan Portakalı ve Mandalina Portakal vardır; orta notalarda Bal, Gar..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE SCANDAL POUR HOMME (JPG -272)Jean Paul Gaultier'den Scandal Pour Homme, erkekler için Amber Odunsu kokusudur. Scandal Pour Homme 2021'de piyasaya sürüldü. Scandal Pour Homme, Quentin Bisch, Christophe Raynaud ve Natalie Gracia-Cetto tarafından yaratıldı. Üst notalarda Mandalina Portakalı ve Ada..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE ULTRA MALE (JPG217)  PURE ULTRA MALE (JPG217) 
Çok Satanlar
 J.P. GAULTİER - ULTRA MALE         Jean Paul Gaultier imzalı Ultra Male, erkekler için bir Amber Fougere parfümüdür. Ultra Male 2015 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Francis Kurkdjian'dır. Sulu armut, siyah lavanta ve nane ile birlikte limon narenciye notları ile açılır. Kalp ..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
whatsapp-iletisim