Menu
Sepet

Narciso Rodriguez Parfümlerinin Muadilleri: Zarif ve Sofistike Kokularla Kendinizi İfade Edin

Narciso Rodriguez marka parfümlerin muadillerini keşfedin ve tarzınızı tamamlayacak zarif ve sofistike kokularla kendinizi ifade edin. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ve çekici alternatiflerle stilinizi yansıtın. Erkek ve kadınlar için geniş seçeneklerle, her zevke uygun muadil parfümlerle kendi tarzınızı oluşturun. Hemen alışverişe başlayın ve unutulmaz kokularla kendinizi ifade edin


 PURE MUSC FOR HER    Narciso Rodriguez'den Pure Musc For Her, kadınlar için Floral Woody Misk kokusu. Pure Musc For Her, 2019'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun, Sonia Constant. Üst nota Misk; orta nota Çiçekler; temel nota Kaşmeran'dır.    Temiz ve saf kadınsı kokuMisk severler içi..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE NARCİ EAU POUDREE (NC179) PURE NARCİ EAU POUDREE (NC179)
Çok Satanlar
NARCİSO RODRİGUEZ EAU POUDREENarciso Rodriguez tarafından üretilen Narciso Poudree, kadınlar için Woody Floral Misk kokusu. Narciso Poudree 2016 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Aurelien Guichard'dır. Üst notalarda Yasemin, Bulgar Gülü ve Portakal Çiçeği; orta not Musk; alt not..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
PURE NARCİ PİNK WOMAN (NO: NC116) PURE NARCİ PİNK WOMAN (NO: NC116)
Çok Satanlar
PURE NARCİ PİNK WOMAN⠀Yoğun, büyülü ve çekici. Modern dişiliğin özünü yakalamış ve gerçek zerafeti vurgulayan sofistike bir dünyayı keşfedin. Yumuşayan güçlü bir çekiciliği… Sonsuza dek yaşayan lüksü… Sarhoş eden yakınlığı yaşayın… Basitliği ve sadeliği, gizemi ve şaşırtıcılığı, duyuları baştan çıka..
446,00₺
Vergiler Hariç:371,67₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
whatsapp-iletisim