Menu
Sepet
900₺ Üzeri Ücretsiz Kargo

PURE BRBY GODDESS (B -280)

PURE BRBY GODDESS (B -280)
PURE BRBY GODDESS (B -280)
Yeni
PURE BRBY GODDESS (B -280)
PURE BRBY GODDESS (B -280)
PURE BRBY GODDESS (B -280)
446,00₺
Vergiler Hariç: 371,67₺
Satın almak için gerekli puan: 5000
  • Stok: Stokta Var
  • Model: 280
Bugün 195 kişi tarafından İncelendi

Mevcut Seçenekler:Goddess by Burberry, kadınlar için aromatik bir koku. Bu yeni bir koku. Goddess 2023 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Amandine Clerc-Marie'dir. Üst notalarda Vanilya, Lavanta, Kakao ve Zencefil; orta nota Vanilya Havyarıdır; temel nota Vanilya Mutlaktır.


Koku her zaman büyük aşkım olmuştur ve kokunun sahip olabileceği güce ve sizi hayatınızdaki belirli bir zamana ve yere anında taşıyabilmesine hayran kaldım. Yeni Burberry kokusunun elçisi olmasına izin verilmesi özellikle özel ve kişisel hissettiriyor.


Bana göre dişi aslanlar kadınların birliğini ve gücünü temsil eder. Kendilerine güveniyorlar ve birlikte hareket ediyorlar. Biz de onlar gibi bizden önce gelen kadınların ve hayatımız boyunca bize destek olan kadınların omuzlarında duruyoruz. Bana göre bu görüntü gerçek bir güç kaynağıdır.” - Emma Mackey, Burberry Güzellik Elçisi


Burberry, kadınlar için eşsiz aromatik bir koku olan yeni Burberry Goddess Eau de Parfum'u piyasaya sürüyor. Lansman, İngiliz-Fransız aktris ve Burberry Beauty'nin yeni elçisi Emma Mackey'nin yer aldığı bir kampanya tarafından destekleniyor.


Kampanya, dişi aslanların gururunun kolektif gücünden ve gücünden ilham alan bir kendini keşfetme öyküsü sunuyor. Dişi aslanların doğal ortamlarındaki canlı görüntüleri ve en son CGI teknolojisiyle oluşturulan Burberry, Emma Mackey ve gururun bir araya geldiği hayali bir dünya yaratıyor.


Burberry Tanrıçası Eau de Parfum'un ruhunu somutlaştıran Emma, ​​gururun gücünü kanalize ederek, içindeki gücü ateşleyerek içsel güvenini keşfeder ve önündeki zirveye yükselir. Üst üste bindirilmiş vokallerde Shygirl'i tekrarlayan dişi aslanlar, 'benden biri, ama tek değilim, güneş gibi yanıyoruz', dişi aslanlar kadın gücünün ve desteğinin kolektif gücünü ve birlikte hepimizin yapabileceği gerçeğini temsil ediyor İçimizdeki tanrıçayı keşfedin ve olağanüstü olanı elde edin.


Güçlü üçlü farklı vanilyaların öncülüğünde benzersiz gurme aromatik bir koku. Elle toplanan fasulyeler, beş ila yedi hafta boyunca güneşte kurutulur. Daha sonra olgunlaşmaları ve tatlı imza aromalarını geliştirmeleri için ahşap kutularda saklanırlar.


Burberry Goddess için ilk hedefim, yeni bir tür zengin koku alma deneyimi sunmak için vanilyanın ortak kullanımını genişletmekti. Bu amaçla üç farklı türde vanilya ekstraksiyonu kullandım. Birincisi, mümkün olan en parlak, odunsu vanilyayı sağlayan vanilya infüzyonudur. Daha sonra vanilya havyarı olarak da bilinen Firgood™'u ilk kez bir kokuda kullandım . Bu yenilikçi yeni içerik, tatlı, zengin ve hayvansal bir vanilya katıyor. Son olarak, mutlak vanilya daha koyu ve daha zengindir, kokuyu gizemli, sütlü bir görünümle güçlendirir." - Amandine Clerc-Marie, Usta Parfümcü.


Mükemmel vanilya uyumunu yaratma sürecinde, değerli vanilya, Provence'tan gelen parlak Lavanta Diva esansı notaları ve topraksı kakao ve zencefil kökleri notalarıyla sarılarak her vanilyada aromatik bir denge oluşturuldu.Parfüm Özellikleri
Koku TipiAromatik
Üst NotalarVanilya, Lavanta, Kakao ve Zencefil
Orta NotalarVanilya Havyarı
Alt NotalarVanilya Mutlak
Mevsimİlkbahar - Yaz - Sonbahar - Kış
CinsiyetKadın
Ana NotalarVanilya

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
whatsapp-iletisim