Menu
Sepet
900₺ Üzeri Ücretsiz Kargo

PURE RUSH WOMEN(NO:G167)

PURE RUSH WOMEN(NO:G167)
PURE RUSH WOMEN(NO:G167)
PURE RUSH WOMEN(NO:G167)
PURE RUSH WOMEN(NO:G167)
PURE RUSH WOMEN(NO:G167)
446,00₺
Vergiler Hariç: 371,67₺
Satın almak için gerekli puan: 5000
  • Stok: Stokta Var
  • Kazanacağınız Puan: 100
  • Model: 167
Bugün 119 kişi tarafından İncelendi

Mevcut Seçenekler:Birçok parfüm üreticisi birbirinden vasat parfümlerini tanıtmak için sayfalarca edebiyat paralarken Gucci, Rush'ın sadece şu üç notasına yer vermiş: Gardenya, vanilya, paçuli. Gayri resmi kaynaklara göre nota dizilimi biraz daha uzun: Şeftali, kişniş, frezya, gül, vetiver ve yasemin.

Gucci- İtalyan moda firmasıdır. Bugün, Gucci- Rush For Women isimli parfümü incelemekteyiz. Çiçeksi meyveli, vanilyalı ve odunsu notalı bir kokudur. Yumuşak, tatlı, kremsi, ekşimsi ve yapay aromalar var. Meyveli grupta gösteriliyor.

Gucci- Rush For Women- biraz ekşimsilik barındıran, çok tatlı ve kremsi meyvelerle açılmaktadır. Sonrasında yumuşak beyaz çiçek harmanı sahne alır. Bu çiçekler orta bölümde yeşil- bitkisel çiçekler dönüşür. Son kısımda, kremsi verilmiş vanilya ve odunsu notalar ( paçuli ) vardır.

Gucci- Rush For Women- açılışta şeftali, kayısı ve bergamot gibi meyveler sunuyor. Orta bölümde frezya, gardenya, portakal çiçeği ve yasemin gibi klasik yumuşak çiçekler, gayet ferah ve enerjiktir.

ir harman ve karıştırma görülür. Tatlılık rahatsız etmez. Son kısımda yapaylık var. Akışkanlık yavaştır. Tene oturması uzun sürer. Vanilya ve çiçeklerle tene yapışır. Çiçeksi- meyveli kolonya tarzında, kalıcılık ve fark edilirlik sağlar. Dengeli sıkılırsa günlük kullanıma, sosyal ortamlara ve ilkbahar- yaz mevsimine yöneliktir. Gün içinde tazelenir.


Üst notalar: Frezya, Gardenya, Şeftali

Orta notalar: Kişniş, Gül, Yasemin

Alt notalar: Vanilya, Paçuli, Vetiver


Önemli Not :  Yorum ve içeriğini paylaştığımız bilgiler orjinal kokulara ait bilgilerdir. İçerik tamamen koku hakkında bilgilendirme amacı ile paylaşılmış olup satışı yapılan PURE RUSH WOMEN, GUCCİ RUSH KADIN kokusunun çok yakın benzeridir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
whatsapp-iletisim