Menu
Sepet
900₺ Üzeri Ücretsiz Kargo

PURE SEXY AMBER (NO: MK 170)

PURE SEXY AMBER (NO: MK  170)
PURE SEXY AMBER (NO: MK  170)
Çok Satanlar
PURE SEXY AMBER (NO: MK  170)
PURE SEXY AMBER (NO: MK  170)
PURE SEXY AMBER (NO: MK 170)
446,00₺
Vergiler Hariç: 371,67₺
Satın almak için gerekli puan: 5000
  • Stok: Stokta Var
  • Kazanacağınız Puan: 100
  • Model: 170
Bugün 74 kişi tarafından İncelendi

Mevcut Seçenekler:Adından uzun zaman bahsettirecek ve asla unutulmayacak bir kadın. Çünkü o bakışlarıyla akılları başlardan alan bir güzelliğe sahip. Etkileyici feminen duruşuyla gözler hep onun üzerinde. Bunu en iyi kadınsı yönleriyle başarıyor. Çünkü baştan çıkarmak onun ruhunda var. Taze portakal ve turunçgiller, Michael Kors Sexy Amber EDP kadınına tazelik verirken, beyaz çiçekler feminen yönlerini harekete geçirir. Misk otu ve sandal ağacı, çarpıcı bakışlarla birleşerek erkeklerin hayran kalacağı izlenim bırakmakta.

Esans: OdunsuSahne ışığı taze portakal, turunç ve beyaz çiçek damlalarının karşısında, sandal ağacı ve misk otuyla sarmalanmış parlak kehribarlar üzerinde. İlham kaynağı Michael Kors koleksiyonlarında sık sık yer alan canlı renkler.Michael Kors markasının ikonik görünümlerindeki bu renkler hazzın ve seksiliğin dışavurumu.
Tepe Notası: Portakal,Turunç Harmanı,Beyaz Çiçekler
Kalp Notası: Amber
Dip Notası: Misk,Sandal Ağacı

Önemli Not :  Yorum ve içeriğini paylaştığımız bilgiler orjinal kokulara ait bilgilerdir. İçerik tamamen koku hakkında bilgilendirme amacı ile paylaşılmış olup satışı yapılan PURE SEXY AMBER, MİCHAEL KORS SEXY AMBER kokusunun çok yakın benzeridir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
whatsapp-iletisim